V úterý 1. 10. 2019 se výprava našich běžců zúčastnila tradičního závodu v přespolním běhu ve Frenštátě – Horečkách a byla velmi úspěšná! Na stupně nejvyšší dosáhli hoši ve složení M. Knesl, M. Bartoň, D. Ott, J. Kovařík a O. Kopecký, kteří bravurně ovládli trať dlouhou 4 km a postupují tak do Krajského finále!
O stupínek níže, tedy na 2. místě, skončila děvčata A. Durajová, K. Novotná, P. Krutílková, J. Chovancová a B. Svobodová na 2,5 km trati. Navíc, medaili za 2. nejlepší individuální výkon závodu si odvezla P. Krutílková!
Gratulaci zaslouží i naše nejmladší děvčata V. Křížková, V. Benčáková, L. Benčáková, J. Ševčíková a M. Madurová , které ve velmi „našlapaném“ závodě družstev doběhly na krásném 5. místě. Mezi jednotlivci pak našla jedinou přemožitelku Vanda Křížková a její krk tak na zpáteční cestě z beskydských trailů zdobila stříbrná medaile!
Všem zúčastněným studentům děkujeme za vzornou reprezentaci a držíme palce v krajském finále ve středu 9. 10. v Krnově!