Ve středu 8. listopadu nastoupila naše školní chlapecká volejbalová reprezentace do krajského finálového turnaje ve Frýdku-Místku. Mírným obavám o výsledek našeho účinkování, v nabité konkurenci 6 týmů, jsme dali rychle zapomenout vítězným setem nad Gym. Hlučín. I přes bolest zraněného kotníku našeho nejlepšího hráče Honzy Bradáče z 1. B jsme ve velkém stylu odehráli celý turnaj. Nebýt chvilkové ztráty koncentrace ve druhém setu v zápase s Krnovem visela by na krku našim klukům místo bronzové medaile stříbrná. Fantastickým závěrečným zápasem s jasným favoritem turnaje jsme mohli ještě celkovým pořadím pořádně zamíchat, a dokonce brát zlato, ale bohužel se tak nestalo, když po průběžném vedení hoši až v koncovce setu prohráli 24-25 a 20-25!

Sportovně jsme tedy poblahopřáli domácímu POJ Frýdek-Místek k postupu do republikového finále a s pohárem a bronzovými medailemi na krku jsme naše parádní vystoupení oslavili jako již tradičně v nedalekém Mekáči.

GNJ – Gymn. Karviná  25:14, 25:16

GNJ – Gymn. Krnov     25:14, 22:25

GNJ – Gymn. Hlučín    25:16, 16:25

GNJ – SPŠEI Ova.         25:18, 25:23

GNJ – POJ F-M              24:25, 20:25

Gratulujeme našim klukům, přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!